Baza wolnych zawodów

Baza zawiera 58 067 rekordów firm z branży wolnych zawodów. 24% bazy posiada adres email. Jest to unikatowe wydanie bazy danych na płycie CD.

613.77 zł (zawiera 23 % VAT)


Baza Wolnych Zawodów jest zapisana w prostej aplikacji (w formie wyszukiwarki), pozwalająca na szybkie i łatwe wyszukiwanie interesujących firm.
Jeśli Twoja grupa klientów to szeroko rozumiane "wolne zawody (prwnicy, architekci, lekarze), to musisz mieć tę bazę. Za niewielki koszt posiadasz dostęp do informacji, dzięki którym możesz zwiększyć liczbę klientów.
Zwykle wystarcza jeden pozyskany klient, aby skompensować zakup bazy.
Sprawdź sam!

Rekord składa się z następujących danych:
- nazwa firmy
- adres pocztowy (kod, miejscowość, ulica, numer)
- województwo
- powiat
- gmina
- telefon stacjonarny i/lub komórkowy
- fax
- strona internetowa
- email
- NIP
- REGON
- KRS
- forma prawna
- forma własności
- rok założenia
- branża
- przedział zatrudnionych pracowników
- przedział obrotu
- osoby reprezentujące: właściciel / współwłaściciel / prezes / członek zarządu
 title=
Wyżej wymienione dane stanowią jednocześnie kryteria selekcji bazy. Baza danych jest w formie wyszukiwarki.
To prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wyszukiwanie (filtrowanie) firm wg wszystkich dostępnych informacji zawartych w bazie.
Program umożliwia eksport wyselekcjonowanych (wybranych) danych do pliku tekstowego jak również wydruk etykiet adresowych.

Sprawdź jak wygląda program i baza. Dane zawarte w próbce bazy nie są aktualizowane, są jedynie przykładem struktury bazy.

Wygląd programu Wynik wyszukiwania z bazy agencji nieruchomości Widok kreatora wydruku etykiet Widok kreatora eksportu danych do pliku Próbka danych w pliku .csv