Baza sklepów internetowych - NEW

baza danych sklepów internetowych oraz firm specjalizujących się w sprzedaży wysyłkowej. To ponad 21 734 podmiotów z czego 67 % posiada aktywny adres e-mail.

490.77 zł (zawiera 23 % VAT)


To doskonałe rozwiązanie biznesowe dla firm posiadających produkty bądź usługi dla sklepów internetowych, które z łatwością wybierzesz (wyselekcjonujesz) po ich branży działalności. To nieograniczony czasowo dostęp do bazy. Dzięki bazie na CD sprecyzujesz, a następnie wybierzesz grupę potencjalnych klientów, z którymi nawiążesz relacje biznesowe.

Rekord składa się z następujących danych:
- nazwa firmy
- adres pocztowy (kod, miejscowość, ulica, numer)
- województwo
- powiat
- gmina
- telefon stacjonarny i/lub komórkowy
- fax
- strona internetowa
- email
- NIP
- REGON
- KRS
- forma prawna
- forma własności
- rok założenia
- branża
- przedział zatrudnionych pracowników
- przedział obrotu
- osoby reprezentujące: właściciel / współwłaściciel / prezes / członek zarządu
baza sklepów internetowych
Wyżej wymienione dane stanowią jednocześnie kryteria selekcji bazy. Baza danych jest w formie wyszukiwarki.
To prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wyszukiwanie (filtrowanie) firm wg wszystkich dostępnych informacji zawartych w bazie.
Program umożliwia eksport wyselekcjonowanych (wybranych) danych do pliku tekstowego jak również wydruk etykiet adresowych.

 

Sprawdź jak wygląda program i baza. Dane zawarte w próbce bazy nie są aktualizowane, są jedynie przykładem struktury bazy.

Wygląd programu Wynik wyszukiwania z bazy sklepy internetowe Widok kreatora wydruku etykiet Widok kreatora eksportu danych do pliku Próbka danych w pliku .csv