Baza hoteli, restauracji i kawiarni

23 250 rekordów przedsiębiorstw działających na polskim rynku z branży (HORECA): hotele, restauracje, kawiarnie, bary, puby, firmy cateringowe, pensjonaty, agroturystyka. W bazie znajduje się ponad 27% aktywnych adresów email.

613.77 zł (zawiera 23 % VAT)


Dzięki doskonałemu rozwiązaniu jakim jest baza danych na płycie CD z prostą w obsłudze aplikacją w formie wyszukiwarki, bez problemu wybierzesz interesującą grupę potencjalnych klientów, do których będziesz mógł wysłać swój katalog produktowy, a nawet newsletter. Teraz niewielkim kosztem i Ty możesz skorzystać z bazy danych firm. Wszystko po to, abyś mógł zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.

Rekord składa się z następujących danych:
- nazwa firmy
- adres pocztowy (kod, miejscowość, ulica, numer)
- województwo
- powiat
- gmina
- telefon stacjonarny i/lub komórkowy
- fax
- strona internetowa
- email
- NIP
- REGON
- KRS
- forma prawna
- forma własności
- rok założenia
- branża
- przedział zatrudnionych pracowników
- przedział obrotu
- osoby reprezentujące: właściciel / współwłaściciel / prezes / członek zarządu
baza HoReCa
Wyżej wymienione dane stanowią jednocześnie kryteria selekcji bazy. Baza danych jest w formie wyszukiwarki.
To prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wyszukiwanie (filtrowanie) firm wg wszystkich dostępnych informacji zawartych w bazie.
Program umożliwia eksport wyselekcjonowanych (wybranych) danych do pliku tekstowego jak również wydruk etykiet adresowych.
Sprawdź jak wygląda program i baza. Dane zawarte w próbce bazy nie są aktualizowane, są jedynie przykładem struktury bazy.