Baza firm budowlanych

baza danych firm budowlanych na CD, w skład której wchodzi ponad 125 871 rekordów zawiera informacje o firmach usługowych, produkcyjnych i handlowych ściśle związanych z budownictwem z czego 28 % posiada aktywny adres e-mail.

613.77 zł (zawiera 23 % VAT)


Na jednej płycie CD znajdują się szczegółowe informacje o wszystkich firmach budowlanych z całej Polski. W dzisiejszych czasach informacja jest podstawą sukcesu w biznesie. To narzędzie marketingowe każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Jeśli Twoją grupą klientów są firmy budowlane bądź związane z budownictwem, to baza danych firm budowlanych na CD jest stworzona właśnie dla Ciebie. Łatwo i szybko wybierzesz (wyselekcjonujesz) firmy, do których wyślesz swoją ofertę, czy skontaktujesz się w celu nawiązania współpracy.

Rekord składa się z następujących danych:
- nazwa firmy
- adres pocztowy (kod, miejscowość, ulica, numer)
- województwo
- powiat
- gmina
- telefon stacjonarny i/lub komórkowy
- fax
- strona internetowa
- email
- NIP
- REGON
- KRS
- forma prawna
- forma własności
- rok założenia
- branża
- przedział zatrudnionych pracowników
- przedział obrotu
- osoby reprezentujące: właściciel / współwłaściciel / prezes / członek zarządu
- profil działalności: produkcja / usługi / hurt / detal
baza firm budowlanych
Wyżej wymienione dane stanowią jednocześnie kryteria selekcji bazy. Baza danych jest w formie wyszukiwarki.
To prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wyszukiwanie (filtrowanie) firm wg wszystkich dostępnych informacji zawartych w bazie.
Program umożliwia eksport wyselekcjonowanych (wybranych) danych do pliku tekstowego jak również wydruk etykiet adresowych.

Sprawdź jak wygląda program i baza. Dane zawarte w próbce bazy nie są aktualizowane, są jedynie przykładem struktury bazy.

Wygląd programu Wynik wyszukiwania z bazy firm budowlanych Widok kreatora wydruku etykiet Widok kreatora eksportu danych do pliku Próbka danych w pliku .csv