Baza biur projektowych

baza danych architektów oraz biur projektowych na CD składa się z 14 012 szczegółowo opisanych podmiotów gospodarczych z czego 34 % posiada aktywny adres e-mail.

306.27 zł (zawiera 23 % VAT)


Jeśli posiadasz produkty skierowane do tej grupy zawodowej to jest to znakomity produkt dla Twojego działu marketingu czy sprzedaży, a przede wszystkim dla Twojej firmy.
Dzięki bazie danych na CD masz dostęp do informacji, które przełożą się na wyniki Twojej firmy, z łatwością wyszukasz partnerów handlowych, czy potencjalnych klientów.
Rekord składa się z następujących danych:
- nazwa firmy
- adres pocztowy (kod, miejscowość, ulica, numer)
- województwo
- powiat
- gmina
- telefon stacjonarny i/lub komórkowy
- fax
- strona internetowa
- email
- NIP
- REGON
- KRS
- forma prawna
- forma własności
- rok założenia
- branża
- przedział zatrudnionych pracowników
- przedział obrotu
- osoby reprezentujące: właściciel / współwłaściciel / prezes / członek zarządu
 title=
Wyżej wymienione dane stanowią jednocześnie kryteria selekcji bazy. Baza danych jest w formie wyszukiwarki.
To prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na wyszukiwanie (filtrowanie) firm wg wszystkich dostępnych informacji zawartych w bazie.
Program umożliwia eksport wyselekcjonowanych (wybranych) danych do pliku tekstowego jak również wydruk etykiet adresowych.

 

Sprawdź jak wygląda program i baza. Dane zawarte w próbce bazy nie są aktualizowane, są jedynie przykładem struktury bazy.

Wygląd programu Baza architektów i biur projektowych Wynik wyszukiwania Baza architektów i biur projektowych Widok kreatora wydruku etykiet Widok kreatora eksportu danych do pliku Próbka danych w pliku .csv